x
передзвонити
пошук

*Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

Авторизація

кошик

Як захистити локони від морозу та температурних перепадів

Як захистити локони від морозу та температурних перепадів

У зимовий період не тільки шкіра, а й волосся гостро потребує живлення та захисту. Адже найчастіше саме взимку з'являються ламкість, посічені кінчики пасм, також часто можуть електризуватися від теплого одягу, можуть утворюватися сухість і лупа. А у деяких дівчат може саме взимку рясно випадати волосся. Всі ці знаки сигналізують про те, що локонам необхідні підтримка і захист. Адже з усіма зазначеними ситуаціями можна впоратися, якщо приділяти зовсім небагато уваги своїй шевелюрі в мороз.

Кілька корисних порад щодо догляду за пасмами в мороз

  • Зволожуйте волосся як слід

Якщо ви помітили, що локони почали часто електризуватись, це прямий сигнал про те, що їм потрібне зволоження. І щоб зволожити пасма як слід, взимку краще придбати м'який шампунь і кондиціонери, у складі яких є: гліцерин, ланолін, пантенол, натуральні екстракти алое, кокоса, аргани і т.д. Не забувайте робити маски для волосся: 2 рази на тиждень. Також потрібно обзавестися захисними термомаслами – вони затримують вологу у волоссі. Ну і, звичайно ж, не варто забувати про незмивні спреї з УФ-захистом, так як сонячні промені можуть «витягувати» вологу з локонів цілий рік.

  • Робіть менше термічних укладок

Вже напевно багато хто знає, що укладання гарячими інструментами на кшталт фена, прасування і т.д. може завдати величезної шкоди волоссю як зсередини, так і зовні. Експериментально доведено, що при температурі більше 180 ° C кератин у волоссі починає руйнуватися, а він є їх основним будівельним матеріалом. Отже, краще не використовувати засоби термічного укладання без необхідності. Або використовувати ті, у яких можливе регулювання температурного режиму. На щастя, є великий вибір укладок, в яких не обов'язково застосовувати плойки і випрямлячі. Але якщо все ж таки без термічного укладання ніяк не можна навіть у зимовий час, то тоді виставляйте правильний тепловий режим і використовуйте термозахисний засіб, який точно захистить від будь-яких теплових впливів і не дасть зруйнувати структуру пасм. А якщо необхідно використання фена, то взимку його краще перевести в режим холодного повітря та сушити волосся задовго до виходу.

  • Клімат контроль

Для того, щоб занадто тепле повітря в опалювальний сезон, вітер або будь-які перепади температур не впливали на локони, рекомендуємо використовувати зволожуючі незмивні спреї або олії для волосся. А уникнути пересихання шкіри голови або випадання пасм допоможе термальна вода, яку найкраще наносити кілька разів на день на обличчя і на волосся. Це убереже пасма від сухості та ламкості, а також допоможе зробити їх міцнішими.

  • Щоб локони блищали

Іноді необхідно балувати себе салонними процедурами, які здатні повернути блиск вашим пасмам, а саме ботокс для волосся, ламінування, шиммерінг або терапія маслами. А останню процедуру можна робити вдома самому: на вологі локони потрібно нанести масло (жожоба, кокосове, мигдальне, оливкове, аргани) і розподілити його по всій довжині, при цьому не торкаючись коріння. Адже масло на корінні просто заб'є Вам пори. Таку процедуру можна робити один або двічі на тиждень, але не частіше. До речі, також можна застосовувати ще й масло для кінчиків волосся, яке можна розподілити до середини пасм, але не змивати.

  • Плануємо взимку свій правильний догляд за локонами

Волоссю також необхідно переходити з літнього догляду на зимовий. Адже саме взимку локони хочуть більше турботи та уваги. І з настанням холодів на полиці повинні бути присутніми не менше п'яти засобів: поживний шампунь і кондиціонер, догляд, що не змивається (бальзам, спрей, масло або спеціальний оцет для волосся), відновлююча маска для волосся і, звичайно ж, термозахист. Останній пункт може мати вигляд спрею або олії. Вибираючи перераховані доглядові засоби, звертайте увагу на склад, в якому мають бути рослинні екстракти та протеїн. Більш корисними та поживними компонентами вважаються олії, особливо олія Ши, оливкова, кокосова та олія аргани. Тому вибирайте ті засоби, в яких ці продукти присутні, адже вони здатні дати все необхідне вашим пасмам.

Захист пасмів взимку

Розкажи друзям

Зв’язатися з нами

ACME Hotel Innsbruck A beautifully located business hotel right in the heart of the alps. Watch the sun rise over the scenic Inn valley while enjoying your morning coffee.